Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2016 - 2017 tanév

Szüreti mulatság

Szeptember 23-án tartottuk meg iskolánk alsó tagozata számára a hagyományos szüreti délutánunkat.
Az időjárás ismét kegyes volt hozzánk. Ragyogó napsütés, cirógató meleg és 200 kisdiák köszöntötte a Tilinkó zenekart, akik a régi szüret hangulatát idéző muzsikával örvendeztettek meg bennünket. Zengett a Béres legény, az Érik a szőlő, a Hull a szilva a fáról, amit legnagyobb örömünkre a gyermekek is teli torokkal énekeltek. A rövid koncertet nyúlfarknyi táncház követte, hogy aztán a nebulók sorra kipróbálhassák az udvaron sorakozó népi sportos játékokat. A tantermekben kézműves műhelyeket rendeztünk be. Az ügyes kis kezek agyagból és papírból színes faleveleket készítettek, papírsárkányt reptettek és virágcsokrot kötöttek.
Aki a munkában elfáradt, őszi gyümölcsök, ivólevek kóstolásával frissíthette fel magát. A legkitartóbbak pedig még a szőlődarálást, - préselést is kipróbálhatták, melynek édes „jutalma” a zamatos, ízletes must volt.

Képek

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.