Események

Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 10-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Szüreti mulatság

Szeptember 23-án tartottuk meg iskolánk alsó tagozata számára a hagyományos szüreti délutánunkat.
Az időjárás ismét kegyes volt hozzánk. Ragyogó napsütés, cirógató meleg és 200 kisdiák köszöntötte a Tilinkó zenekart, akik a régi szüret hangulatát idéző muzsikával örvendeztettek meg bennünket. Zengett a Béres legény, az Érik a szőlő, a Hull a szilva a fáról, amit legnagyobb örömünkre a gyermekek is teli torokkal énekeltek. A rövid koncertet nyúlfarknyi táncház követte, hogy aztán a nebulók sorra kipróbálhassák az udvaron sorakozó népi sportos játékokat. A tantermekben kézműves műhelyeket rendeztünk be. Az ügyes kis kezek agyagból és papírból színes faleveleket készítettek, papírsárkányt reptettek és virágcsokrot kötöttek.
Aki a munkában elfáradt, őszi gyümölcsök, ivólevek kóstolásával frissíthette fel magát. A legkitartóbbak pedig még a szőlődarálást, - préselést is kipróbálhatták, melynek édes „jutalma” a zamatos, ízletes must volt.

Képek

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.