Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Szüreti mulatság

Szeptember 23-án tartottuk meg iskolánk alsó tagozata számára a hagyományos szüreti délutánunkat.
Az időjárás ismét kegyes volt hozzánk. Ragyogó napsütés, cirógató meleg és 200 kisdiák köszöntötte a Tilinkó zenekart, akik a régi szüret hangulatát idéző muzsikával örvendeztettek meg bennünket. Zengett a Béres legény, az Érik a szőlő, a Hull a szilva a fáról, amit legnagyobb örömünkre a gyermekek is teli torokkal énekeltek. A rövid koncertet nyúlfarknyi táncház követte, hogy aztán a nebulók sorra kipróbálhassák az udvaron sorakozó népi sportos játékokat. A tantermekben kézműves műhelyeket rendeztünk be. Az ügyes kis kezek agyagból és papírból színes faleveleket készítettek, papírsárkányt reptettek és virágcsokrot kötöttek.
Aki a munkában elfáradt, őszi gyümölcsök, ivólevek kóstolásával frissíthette fel magát. A legkitartóbbak pedig még a szőlődarálást, - préselést is kipróbálhatták, melynek édes „jutalma” a zamatos, ízletes must volt.

Képek

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.