Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Az Új Magyar Képtárban járt a gimnázium

 

Szeptember 16-án gimnazista diákjaink látogatást tettek a székesfehérvári Új Magyar Képtárban. A középiskolában tanító pedagógusok fontosnak tartották, hogy a fiatalok megismerkedhessenek az ország legjelentősebb kollekciói közé tartozó helyi képzőművészeti gyűjteménnyel. Izinger Katalin, a Szent István Király Múzeum művészettörténésze ismertette diákjainknak a képtár állandó kiállításán látható, az 1945-től napjainkig tartó időszak legjellegzetesebb alkotásait. Az érdekes tárlatvezetésnek köszönhetően gimnazistáink érdeklődéssel és nyitottsággal fogadták a kortárs művészet olykor talányosnak és szokatlannak tűnő alkotásait.

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.