Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

2016 - 2017 tanév

Az Új Magyar Képtárban járt a gimnázium

Szeptember 16-án gimnazista diákjaink látogatást tettek a székesfehérvári Új Magyar Képtárban. A középiskolában tanító pedagógusok fontosnak tartották, hogy a fiatalok megismerkedhessenek az ország legjelentősebb kollekciói közé tartozó helyi képzőművészeti gyűjteménnyel. Izinger Katalin, a Szent István Király Múzeum művészettörténésze ismertette diákjainknak a képtár állandó kiállításán látható, az 1945-től napjainkig tartó időszak legjellegzetesebb alkotásait. Az érdekes tárlatvezetésnek köszönhetően gimnazistáink érdeklődéssel és nyitottsággal fogadták a kortárs művészet olykor talányosnak és szokatlannak tűnő alkotásait.