Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Az Új Magyar Képtárban járt a gimnázium

 

Szeptember 16-án gimnazista diákjaink látogatást tettek a székesfehérvári Új Magyar Képtárban. A középiskolában tanító pedagógusok fontosnak tartották, hogy a fiatalok megismerkedhessenek az ország legjelentősebb kollekciói közé tartozó helyi képzőművészeti gyűjteménnyel. Izinger Katalin, a Szent István Király Múzeum művészettörténésze ismertette diákjainknak a képtár állandó kiállításán látható, az 1945-től napjainkig tartó időszak legjellegzetesebb alkotásait. Az érdekes tárlatvezetésnek köszönhetően gimnazistáink érdeklődéssel és nyitottsággal fogadták a kortárs művészet olykor talányosnak és szokatlannak tűnő alkotásait.

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.