A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

2016 - 2017 tanév

Az Új Magyar Képtárban járt a gimnázium

Szeptember 16-án gimnazista diákjaink látogatást tettek a székesfehérvári Új Magyar Képtárban. A középiskolában tanító pedagógusok fontosnak tartották, hogy a fiatalok megismerkedhessenek az ország legjelentősebb kollekciói közé tartozó helyi képzőművészeti gyűjteménnyel. Izinger Katalin, a Szent István Király Múzeum művészettörténésze ismertette diákjainknak a képtár állandó kiállításán látható, az 1945-től napjainkig tartó időszak legjellegzetesebb alkotásait. Az érdekes tárlatvezetésnek köszönhetően gimnazistáink érdeklődéssel és nyitottsággal fogadták a kortárs művészet olykor talányosnak és szokatlannak tűnő alkotásait.