Események

Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 10-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Csehországban járt a gimnázium vegyeskara

Szeptember 12. és 16. között gimnáziumunk vegyeskara Csehországba, Vyškovba utazott, ahol egy nemzetközi kórusfesztiválon vett részt. Az énekkar a kórustalálkozó hangversenyein hatalmas sikert aratott, a közönség állva tapsolta meg diákjainkat és karnagyukat, Kneifel Imre igazgató urat.
Az utazást komoly felkészülés előzte meg a nyári szünidőben, mivel a cseh fesztiválon kórusunktól kétszer ötven perces műsort kértek, ami rengeteg próbát igényelt. Az énekkar kórusművekkel, liturgikus énekekkel és sok népdallal készült az utazásra, a fiatalok a vendéglátók tiszteletére még egy cseh népdalt is megtanultak.
A fesztivál keretein belül diákjaink több érdekes programon is részt vehettek. Jártak aquaparkban és dinó ligetben, valamint vendéglátóik egy katonai parkba is elvitték őket. Felkeresték a közelben fekvő Brno városát is, ahol megcsodálták az óvárost és a helyi kultúrpalotát is megtekintették.
A legnagyobb élményt természetesen a fesztiválon való szereplések jelentették, melyeken diákjaink hatalmas tömeg és nagy médiaérdeklődés közepette énekelhettek.
Gratulálunk kórusunk szép sikeréhez!

Képek

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.