Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

Gigi újabb sikere

Barta Georgina Kata 6.é osztályos tanuló részt vett egy irodalmi pályázaton, amit a Debreceni Nagyerdő Egyesület hirdetett meg. A pályázat célja az volt, hogy a debreceni Nagyerdőn keresztül felhívja a kis- és középiskolások figyelmét a természetvédelem fontosságára, az élővilág szépségeinek megóvására, és arra ösztönözze a diákokat, hogy a természettel kapcsolatos élményeiket versben vagy prózában örökítsék meg. Gigi a Rigó című versével indult a pályázaton, és kategóriájában megosztott I. helyen végzett, továbbá különdíjas lett. Kedves költeménye (és néhány saját fotója, hiszen Gigi természetfotózással is foglalkozik) ráadásul egy különleges kiadványban is megjelent, melynek egy példányát Gigi családja iskolánknak adományozta. A gyönyörű kötetet keressétek a könyvtárunkban!

Gigi verse               Oklevél