Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Gigi újabb sikere

Barta Georgina Kata 6.é osztályos tanuló részt vett egy irodalmi pályázaton, amit a Debreceni Nagyerdő Egyesület hirdetett meg. A pályázat célja az volt, hogy a debreceni Nagyerdőn keresztül felhívja a kis- és középiskolások figyelmét a természetvédelem fontosságára, az élővilág szépségeinek megóvására, és arra ösztönözze a diákokat, hogy a természettel kapcsolatos élményeiket versben vagy prózában örökítsék meg. Gigi a Rigó című versével indult a pályázaton, és kategóriájában megosztott I. helyen végzett, továbbá különdíjas lett. Kedves költeménye (és néhány saját fotója, hiszen Gigi természetfotózással is foglalkozik) ráadásul egy különleges kiadványban is megjelent, melynek egy példányát Gigi családja iskolánknak adományozta. A gyönyörű kötetet keressétek a könyvtárunkban!

Gigi verse               Oklevél

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.