Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

Széchenyiről, Széchenyiért

Érdekes és roppant informatív előadást tartott 7. évfolyamos tanulóinknak Papp Éva, az Országos Széchenyi Kör elnökségi tagja. A rendhagyó történelemórára az idei Széchenyi-emlékév alkalmából került sor. Bár a színes, rengeteg különleges képpel illusztrált előadás középpontjában a legnagyobb magyar munkássága állott, a gyerekek nemcsak őt, de a család felmenőit és leszármazottait, továbbá Széchenyi magánéletét is megismerhették. Köszönjük az emlékezetes órát, és reméljük, találkozunk még a kör tagjaival más kezdeményezéseken is.