Nyári ügyeleti napok:
szeptember 3. 8 óra

2016 - 2017 tanév

Széchenyiről, Széchenyiért

Érdekes és roppant informatív előadást tartott 7. évfolyamos tanulóinknak Papp Éva, az Országos Széchenyi Kör elnökségi tagja. A rendhagyó történelemórára az idei Széchenyi-emlékév alkalmából került sor. Bár a színes, rengeteg különleges képpel illusztrált előadás középpontjában a legnagyobb magyar munkássága állott, a gyerekek nemcsak őt, de a család felmenőit és leszármazottait, továbbá Széchenyi magánéletét is megismerhették. Köszönjük az emlékezetes órát, és reméljük, találkozunk még a kör tagjaival más kezdeményezéseken is.