Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Öko-óra a Virtuális Erőműben

 

A gimnázium osztályai szeptember 14-én öko-órán vettek részt a Virtuális Erőmű Program székesfehérvári bemutatóközpontjában.
A Magyar Innováció és Hatékonyság Nonprofit Kft. keretében működő Virtuális Erőmű Program energiahatékonysági bemutatóközpontjának célja, hogy – többek között a fiatalok körében – népszerűsítsék az öko-technológiákat. Az előadás során diákjaink megismerkedhettek pl. a napelem, a hőszivattyú, illetve a világítási rendszerek működésével.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.