A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Siker az angolversenyen

Április 27-én iskolánk négy tanulója - Vági Boglárka 6.a, Luka Tímea 6.é, Rideg Fanni 6.é és Domján Borka 6.é osztályos tanulók - egy, az amerikai indiánok kultúrájával kapcsolatos angol nyelvi versenyen vett részt a Kossuth Lajos Általános Iskolában. A versenyre a diákok novembertől kezdve kaptak több fordulóban feladatokat, így például könyvet olvastak el, mely segítette a felkészülésüket. Nemcsak a verseny eredményével vívták ki szervezők elismerését - hiszen második helyezett csapat lettek - hanem lelkes hozzáállásukkal és kreativitásukkal is. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Galambos Éva tanárnőnek.