Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Gaudeamus igitur

Az utolsó héten jó néhányszor felcsendült iskolánkban ez a közismert búcsúének - és mellette más klasszikus művek is, hiszen ismét elköszöntünk két kedves és vidám nyolcadikos osztálytól. A 8. a és a 8. é osztály előbb szép műsort, majd este szerenádot adott tanárai tiszteletére. Végül a ballagáson utoljára járták együtt végig osztályfőnökeik, Antónia néni és Éva néni vezetésével az iskola folyosóit és termeit. Reméljük, gyakran visszalátogattok hozzánk, mi mindig szeretettel várunk benneteket. Iskolánk valamennyi dolgozója nevében jó tanulást és sikerekben, örömökben gazdag életet kívánunk nektek.

Szerenád      Műsor      Ballagás