A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Gaudeamus igitur

Az utolsó héten jó néhányszor felcsendült iskolánkban ez a közismert búcsúének - és mellette más klasszikus művek is, hiszen ismét elköszöntünk két kedves és vidám nyolcadikos osztálytól. A 8. a és a 8. é osztály előbb szép műsort, majd este szerenádot adott tanárai tiszteletére. Végül a ballagáson utoljára járták együtt végig osztályfőnökeik, Antónia néni és Éva néni vezetésével az iskola folyosóit és termeit. Reméljük, gyakran visszalátogattok hozzánk, mi mindig szeretettel várunk benneteket. Iskolánk valamennyi dolgozója nevében jó tanulást és sikerekben, örömökben gazdag életet kívánunk nektek.

Szerenád      Műsor      Ballagás