Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Tündérszavú ifjú írónőink

A Gárdonyi Géza Művelődési Ház és Könyvtár hetedik alkalommal meghirdetett nemzetközi meseíró pályázatán Barta Georgina Kata 5.é osztályos tanulónk Viharos küldetés című meséje - amely egy hangya őrmester történetét beszéli el, és amelyet alább olvashattok - II. helyen végzett. Gigi az első székesfehérvári diák, aki a pályázat történetében a nyertesek között lehet, amihez külön gratulálunk. Matics Szonja 5.é osztályos tanulónk A legény és az ördögök című, népmesei fordulatokban bővelkedő története különdíjat érdemelt ki. Gratulálunk mindkettejüknek, és biztosak vagyunk abban, hogy számtalan szebbnél szebb történetet fognak még alkotni.
Képek                       Gigi meséje                        Szonja meséje