Tanulói adatlap módosításának lehetősége a 8. évfolyamon:
március 21-22.
Társaséneklési verseny:
március 25.
XI. Fehérvári Ének Nemzetközi Ifjúsági Énekkari Találkozó:
április 4-7.
Szállj elő, zöldág néptánctalálkozó:
április 7.
Papírgyűjtés:
április 15-16. 7:00-15:30
április 17. 7:00-14:00
Jótékonysági hangverseny a Prohászka-templomban:
április 11.
Felső tagozatos vers- és prózamondó verseny:
április 11. 14:30
Történelemverseny:
április 15.
Tavaszi szünet:
április 18-23.

Táncos lábú tehetségeink

Szeretettel gratulálunk az Árvalányhaj néptáncos csoportunknak, akik a II. Antanténusz gyermek néptáncfesztiválon az I. korcsoportban fődíjat kaptak. Külön oklevéllel ismerték el stílusos táncolásukat, illetve Molnár Gergely teljesítményét: a 4.é osztályba járó fiatalembert szólótáncosi díjjal jutalmazták. A 4. és 5. osztályos gyerekekből álló Árvalányhajnak nem ez az első kiemelkedő sikere, hiszen a májusban megrendezett „Húzd keresztül” néptáncfesztiválon is arany minősítést nyertek. A csoportok munkájához további sok sikert kívánunk, és külön gratulálunk Molnár Gábor tanár úrnak az eredményes és alapos felkészítéshez.