Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Táncos lábú tehetségeink

Szeretettel gratulálunk az Árvalányhaj néptáncos csoportunknak, akik a II. Antanténusz gyermek néptáncfesztiválon az I. korcsoportban fődíjat kaptak. Külön oklevéllel ismerték el stílusos táncolásukat, illetve Molnár Gergely teljesítményét: a 4.é osztályba járó fiatalembert szólótáncosi díjjal jutalmazták. A 4. és 5. osztályos gyerekekből álló Árvalányhajnak nem ez az első kiemelkedő sikere, hiszen a májusban megrendezett „Húzd keresztül” néptáncfesztiválon is arany minősítést nyertek. A csoportok munkájához további sok sikert kívánunk, és külön gratulálunk Molnár Gábor tanár úrnak az eredményes és alapos felkészítéshez.