A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Táncos lábú tehetségeink

Szeretettel gratulálunk az Árvalányhaj néptáncos csoportunknak, akik a II. Antanténusz gyermek néptáncfesztiválon az I. korcsoportban fődíjat kaptak. Külön oklevéllel ismerték el stílusos táncolásukat, illetve Molnár Gergely teljesítményét: a 4.é osztályba járó fiatalembert szólótáncosi díjjal jutalmazták. A 4. és 5. osztályos gyerekekből álló Árvalányhajnak nem ez az első kiemelkedő sikere, hiszen a májusban megrendezett „Húzd keresztül” néptáncfesztiválon is arany minősítést nyertek. A csoportok munkájához további sok sikert kívánunk, és külön gratulálunk Molnár Gábor tanár úrnak az eredményes és alapos felkészítéshez.