Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

A futball a legsikeresebb sportágunk…

…hiszen fiú csapatunk bajnok lett a Bozsik Intézményi Bajnokság Labdarúgó Torna 3. korcsoportjában. Már a tanév őszi fordulójában a 3. helyen álltunk, de a téli, tavaszi és nyári fordulót megnyertük, így 17 csapatot megelőzve miénk a győzelem! A játékosok: Lukács-Borbély Máté és Fodor Balázs (5.a osztály); Hegedűs Levente, Martényi Tamás és Jákob Péter Kristóf (5. é osztály); továbbá Gyöpös Máté, Némedi Ádám Zoltán, Szűcs Dávid, Tóth Bálint Kristóf és Pákozdi Csongor (6.é osztály). Fodor Balázs 5.a osztályos tanuló kapta a bajnokság legeredményesebb játékosának járó különdíjat. Gratulálunk a csodálatos teljesítményhez, és további sikereket kívánunk. 

Képek

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.