Események

Fogadóóra:
november 19. 17 óra
Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Projektnap:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18 óra, Felsővárosi templom
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

A futball a legsikeresebb sportágunk…

…hiszen fiú csapatunk bajnok lett a Bozsik Intézményi Bajnokság Labdarúgó Torna 3. korcsoportjában. Már a tanév őszi fordulójában a 3. helyen álltunk, de a téli, tavaszi és nyári fordulót megnyertük, így 17 csapatot megelőzve miénk a győzelem! A játékosok: Lukács-Borbély Máté és Fodor Balázs (5.a osztály); Hegedűs Levente, Martényi Tamás és Jákob Péter Kristóf (5. é osztály); továbbá Gyöpös Máté, Némedi Ádám Zoltán, Szűcs Dávid, Tóth Bálint Kristóf és Pákozdi Csongor (6.é osztály). Fodor Balázs 5.a osztályos tanuló kapta a bajnokság legeredményesebb játékosának járó különdíjat. Gratulálunk a csodálatos teljesítményhez, és további sikereket kívánunk. 

Képek

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.