Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

A futball a legsikeresebb sportágunk…

…hiszen fiú csapatunk bajnok lett a Bozsik Intézményi Bajnokság Labdarúgó Torna 3. korcsoportjában. Már a tanév őszi fordulójában a 3. helyen álltunk, de a téli, tavaszi és nyári fordulót megnyertük, így 17 csapatot megelőzve miénk a győzelem! A játékosok: Lukács-Borbély Máté és Fodor Balázs (5.a osztály); Hegedűs Levente, Martényi Tamás és Jákob Péter Kristóf (5. é osztály); továbbá Gyöpös Máté, Némedi Ádám Zoltán, Szűcs Dávid, Tóth Bálint Kristóf és Pákozdi Csongor (6.é osztály). Fodor Balázs 5.a osztályos tanuló kapta a bajnokság legeredményesebb játékosának járó különdíjat. Gratulálunk a csodálatos teljesítményhez, és további sikereket kívánunk. 

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.