Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

A futball a legsikeresebb sportágunk…

…hiszen fiú csapatunk bajnok lett a Bozsik Intézményi Bajnokság Labdarúgó Torna 3. korcsoportjában. Már a tanév őszi fordulójában a 3. helyen álltunk, de a téli, tavaszi és nyári fordulót megnyertük, így 17 csapatot megelőzve miénk a győzelem! A játékosok: Lukács-Borbély Máté és Fodor Balázs (5.a osztály); Hegedűs Levente, Martényi Tamás és Jákob Péter Kristóf (5. é osztály); továbbá Gyöpös Máté, Némedi Ádám Zoltán, Szűcs Dávid, Tóth Bálint Kristóf és Pákozdi Csongor (6.é osztály). Fodor Balázs 5.a osztályos tanuló kapta a bajnokság legeredményesebb játékosának járó különdíjat. Gratulálunk a csodálatos teljesítményhez, és további sikereket kívánunk. 

Képek

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.