A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Díjátadó ünnepség

A 2015/2016. évi tanulmányi versenyek szervezőjeként az Oktatási Hivatal Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központja megyei díjátadó ünnepséget rendezett Martonvásáron, a Brunszvik-Beethoven Központban. Nagy örömmel és büszkeséggel tölt el minket, hogy iskolánkból eredményei alapján két diák: Matics Szonja 5.é és Varga Koppány 6.a osztályos tanuló kapott meghívást az eseményre. Mindketten megyei első, illetve második helyezést értek el – Koppány ráadásul két különböző megmérettetésen is. Jutalmuk oklevél és könyvutalvány volt. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, és további sikereket kívánunk.
Képek                         Oklevelek