Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Díjátadó ünnepség

A 2015/2016. évi tanulmányi versenyek szervezőjeként az Oktatási Hivatal Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központja megyei díjátadó ünnepséget rendezett Martonvásáron, a Brunszvik-Beethoven Központban. Nagy örömmel és büszkeséggel tölt el minket, hogy iskolánkból eredményei alapján két diák: Matics Szonja 5.é és Varga Koppány 6.a osztályos tanuló kapott meghívást az eseményre. Mindketten megyei első, illetve második helyezést értek el – Koppány ráadásul két különböző megmérettetésen is. Jutalmuk oklevél és könyvutalvány volt. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, és további sikereket kívánunk.
Képek                         Oklevelek