Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Díjátadó ünnepség

A 2015/2016. évi tanulmányi versenyek szervezőjeként az Oktatási Hivatal Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központja megyei díjátadó ünnepséget rendezett Martonvásáron, a Brunszvik-Beethoven Központban. Nagy örömmel és büszkeséggel tölt el minket, hogy iskolánkból eredményei alapján két diák: Matics Szonja 5.é és Varga Koppány 6.a osztályos tanuló kapott meghívást az eseményre. Mindketten megyei első, illetve második helyezést értek el – Koppány ráadásul két különböző megmérettetésen is. Jutalmuk oklevél és könyvutalvány volt. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, és további sikereket kívánunk.
Képek                         Oklevelek