A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Díjátadó ünnepség

A 2015/2016. évi tanulmányi versenyek szervezőjeként az Oktatási Hivatal Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központja megyei díjátadó ünnepséget rendezett Martonvásáron, a Brunszvik-Beethoven Központban. Nagy örömmel és büszkeséggel tölt el minket, hogy iskolánkból eredményei alapján két diák: Matics Szonja 5.é és Varga Koppány 6.a osztályos tanuló kapott meghívást az eseményre. Mindketten megyei első, illetve második helyezést értek el – Koppány ráadásul két különböző megmérettetésen is. Jutalmuk oklevél és könyvutalvány volt. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, és további sikereket kívánunk.
Képek                         Oklevelek