Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Díjátadó ünnepség

A 2015/2016. évi tanulmányi versenyek szervezőjeként az Oktatási Hivatal Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központja megyei díjátadó ünnepséget rendezett Martonvásáron, a Brunszvik-Beethoven Központban. Nagy örömmel és büszkeséggel tölt el minket, hogy iskolánkból eredményei alapján két diák: Matics Szonja 5.é és Varga Koppány 6.a osztályos tanuló kapott meghívást az eseményre. Mindketten megyei első, illetve második helyezést értek el – Koppány ráadásul két különböző megmérettetésen is. Jutalmuk oklevél és könyvutalvány volt. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, és további sikereket kívánunk.
Képek                         Oklevelek