Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

A 8.a (majdnem) Ibizán járt Erzsébet-táborban

A 8.a osztály már gyakorlott Erzsébet-táborozónak számít: immár negyedszerre nyertek nyaralást, ezúttal május utolsó hetében Zánkára. A három nap alatt remek programokon vettek részt: kalandos biciklitúrán, izgalmas sárkányhajózáson, pihentető hajókiránduláson, csillagnézős éjszakai túrán, érdekes helyismereti versenyen, forró hangulatú Kávészünet-koncerten, sőt, az első igazi nyári hétvégének köszönhetően kétszer is megmártózhattak a Balaton frissítő vizében. Köszönjük a felejthetetlen élményeket Éva néninek és az Erzsébet-tábornak.

Vélemények, egysorosak az utolsó kirándulásunkról

Ez volt az eddigi legjobb tábor, elment volna fitnesztábornak is. Azok a túrák meg a tócsaugrálások meg az éjszakai gitározások meg a koncert! A legjobb a csapatos feladat volt, és még a sárkányhajózáson is a borulásból éneklés lett… (Niki)

Minden jó volt – a térképes feladatnál szuperül együtt voltunk – tényleg jól összehozott minket. (Laura)

- Sötétben mindent megfogok… (Ádám az éjszakai túrán)

- De ne az én fenekemet!  (Az előtte haladó Marci)

Csúcs a társasság, sosem felejtem el, örök emlék marad ez a rövid, de élménydús tábor. (Hermina)

Nekem az első és legfantasztikusabb tábor volt! (Noémi) Nekem a negyedik, de még mindig király. (Enikő)

Az első, de egyben a legnagyszerűbb osztálykirándulás is, kellemes időtöltés. A Balaton közelsége és a barátok társasága, a közös éneklések örök emlék lesz mindannyiunk számára. (Eszter)

- Egy hétig maradhatnánk még! (a lányok az utolsó reggelen)

- Kettőig is! (Réka)

Jók voltak a gitárosok és Filip! (Fanni)

A fürdőzés, az éjszakai túra remek volt! (Dóri)

Erősítésnek kiváló Zánka, nagyon lázba jöttünk. (Réka) – Izomlázba. (Éva néni) Hiányozni fog a domboldal, a fárasztó biciklitúra. (Réka)

A koncertet végigüvöltöztük, a fagyi nagyon finom volt! (Laura)

- Ki ébred reggelente olyan szép zenére?
- Hát mi! Éva néni minden reggel zenél nekünk… (Ádám)

Ibizaaa! Katonaság volt, mert nem tudtunk levegőt sem venni.  Kijárási tilalom volt, és megtettük a Tour de Balatont is! (Azad)

24 kör, 8240 méter, első nap este. Ez a legmaradandóbb emlék. Meg a biciklizés. Elmaradt az edzésem, és hogy ki ne essek a gyakorlatból, lefutottam a köröket a pályán. (Matyi)

Tetszett a teve. Ja, nem is volt… A lányok szobája viszont mellettünk volt, és ez tetszett. Tudtunk beszélgetni az ablakban. (Dávid)