Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

Kollégánk érdemelte ki a Zenei Nevelésért Díjat

Szívből és nagy-nagy örömmel gratulálunk kedves kollégánknak, Kapásné Lévai Editnek, aki életművével, példaadó és útmutató zenei tevékenységével ebben az évben kiérdemelte a Zenei Nevelésért Alapítvány kitüntetését. Edit néni az elmúlt negyven évben több ezer gyermekkel ismertette és szerettette meg a zene világát, olyannyira, hogy tanítványai közül rengetegen választották a zenei pályát. A harmincegy évvel ezelőtt általa alapított Kicsinyek kórusát is egy volt tanítványa viszi tovább iskolánkban, hiszen Editke márciusban befejezte a tanítást. Kívánunk neki boldog, felhőtlen nyugdíjas éveket és további sok szép zenei élményt.

http://www.szekesfehervar.hu/index.php?pg=news_172842

 

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.