Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Kollégánk érdemelte ki a Zenei Nevelésért Díjat

Szívből és nagy-nagy örömmel gratulálunk kedves kollégánknak, Kapásné Lévai Editnek, aki életművével, példaadó és útmutató zenei tevékenységével ebben az évben kiérdemelte a Zenei Nevelésért Alapítvány kitüntetését. Edit néni az elmúlt negyven évben több ezer gyermekkel ismertette és szerettette meg a zene világát, olyannyira, hogy tanítványai közül rengetegen választották a zenei pályát. A harmincegy évvel ezelőtt általa alapított Kicsinyek kórusát is egy volt tanítványa viszi tovább iskolánkban, hiszen Editke márciusban befejezte a tanítást. Kívánunk neki boldog, felhőtlen nyugdíjas éveket és további sok szép zenei élményt.

http://www.szekesfehervar.hu/index.php?pg=news_172842

 

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.