Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Kollégánk érdemelte ki a Zenei Nevelésért Díjat

Szívből és nagy-nagy örömmel gratulálunk kedves kollégánknak, Kapásné Lévai Editnek, aki életművével, példaadó és útmutató zenei tevékenységével ebben az évben kiérdemelte a Zenei Nevelésért Alapítvány kitüntetését. Edit néni az elmúlt negyven évben több ezer gyermekkel ismertette és szerettette meg a zene világát, olyannyira, hogy tanítványai közül rengetegen választották a zenei pályát. A harmincegy évvel ezelőtt általa alapított Kicsinyek kórusát is egy volt tanítványa viszi tovább iskolánkban, hiszen Editke márciusban befejezte a tanítást. Kívánunk neki boldog, felhőtlen nyugdíjas éveket és további sok szép zenei élményt.

http://www.szekesfehervar.hu/index.php?pg=news_172842

 

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.