Események

Tanulói adatlap módosításának lehetősége a 8. évfolyamon:
március 21-22.
Társaséneklési verseny:
március 25.
XI. Fehérvári Ének Nemzetközi Ifjúsági Énekkari Találkozó:
április 4-7.
Szállj elő, zöldág néptánctalálkozó:
április 7.
Papírgyűjtés:
április 15-16. 7:00-15:30
április 17. 7:00-14:00
Jótékonysági hangverseny a Prohászka-templomban:
április 11.
Felső tagozatos vers- és prózamondó verseny:
április 11. 14:30
Történelemverseny:
április 15.
Tavaszi szünet:
április 18-23.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Hagyomány és újítás a XIV. Alba Regia Nemzetközi Kórusfesztiválon

Ebben az évben a magyar kórusok mellett Csehországból, Lengyelországból és Romániából érkeztek fellépők az évtizedek óta iskolánk által szervezett kórusfesztiválra, melynek négy napja alatt számtalan program állt vendégeink rendelkezésére: hangversenyek, szerenád, táncház, folklórprogram, városnézés. Érdekes volt látni és hallani az ő értelmezésükben a hagyományos és nem hagyományos kórusműveket, népdalokat, a showszerű elemekkel tarkított előadást. Örömmel üdvözöltük visszatérő magyar vendégeinket: a Budapestről, Kecskemétről és Pécsről érkezett énekkarokat is. reméljük, két év múlva újra találkozunk velük.

Képek a feol.hu oldalon     

Képek a székesfehérvár.hu oldalon_1      

Képek a székesfehérvár.hu oldalon_2      

Képek a székesfehérvár.hu oldalon_3

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.