Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Hagyomány és újítás a XIV. Alba Regia Nemzetközi Kórusfesztiválon

Ebben az évben a magyar kórusok mellett Csehországból, Lengyelországból és Romániából érkeztek fellépők az évtizedek óta iskolánk által szervezett kórusfesztiválra, melynek négy napja alatt számtalan program állt vendégeink rendelkezésére: hangversenyek, szerenád, táncház, folklórprogram, városnézés. Érdekes volt látni és hallani az ő értelmezésükben a hagyományos és nem hagyományos kórusműveket, népdalokat, a showszerű elemekkel tarkított előadást. Örömmel üdvözöltük visszatérő magyar vendégeinket: a Budapestről, Kecskemétről és Pécsről érkezett énekkarokat is. reméljük, két év múlva újra találkozunk velük.

Képek a feol.hu oldalon     

Képek a székesfehérvár.hu oldalon_1      

Képek a székesfehérvár.hu oldalon_2      

Képek a székesfehérvár.hu oldalon_3

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.