Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Hagyomány és újítás a XIV. Alba Regia Nemzetközi Kórusfesztiválon

Ebben az évben a magyar kórusok mellett Csehországból, Lengyelországból és Romániából érkeztek fellépők az évtizedek óta iskolánk által szervezett kórusfesztiválra, melynek négy napja alatt számtalan program állt vendégeink rendelkezésére: hangversenyek, szerenád, táncház, folklórprogram, városnézés. Érdekes volt látni és hallani az ő értelmezésükben a hagyományos és nem hagyományos kórusműveket, népdalokat, a showszerű elemekkel tarkított előadást. Örömmel üdvözöltük visszatérő magyar vendégeinket: a Budapestről, Kecskemétről és Pécsről érkezett énekkarokat is. reméljük, két év múlva újra találkozunk velük.

Képek a feol.hu oldalon

Képek a székesfehérvár.hu oldalon_1