Események

A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Ifjú tudósok eredményei

Szeretettel gratulálunk Karácsony Gábor 5.é osztályos tanulónknak, aki a Bendegúz Gyermek és Ifjúsági Akadémia Tudásbajnokság című versenyének megyei döntőjén matematika tárgyból II. helyezést ért el. Ugyanezen a megmérettetésen Németh Enikő 7.a osztályos tanulónk magyar nyelvből VIII. lett. További sikereket kívánunk mindkettejüknek.

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.