Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Interaktív tábla példátlan összefogással

Örömmel tudatjuk, hogy a 3.a osztály (25. terem) „teremfelújító és interaktívtábla-beszerző projektje” végre megvalósult. Az osztály szülői gárdája felszerelést, munkát és időt áldozott arra, hogy gyermekeik szebb, vidámabb környezetben tanulhassanak: padlót csiszoltak, lakkoztak, falat és ablakot festettek, függönyöket vettek, varrtak (munkájukhoz az anyagok egy részét a KLIK biztosította). A terem szépítését megkoronázta, hogy egy okostáblához is hozzásegítették az osztályt: látva a pályázatok sikertelenségét és a hivatali malmok lassú őrlését, a tábla árának több mint 70%-át adták össze saját zsebből. A fennmaradó részt Polgármester Úr, székesfehérvári vállalkozók és egy volt diák szülője biztosította. A gyerekek nagy örömmel vették birtokba a megszépült osztályt és az új táblát. Köszönjük. 

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.