Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Interaktív tábla példátlan összefogással

Örömmel tudatjuk, hogy a 3.a osztály (25. terem) „teremfelújító és interaktívtábla-beszerző projektje” végre megvalósult. Az osztály szülői gárdája felszerelést, munkát és időt áldozott arra, hogy gyermekeik szebb, vidámabb környezetben tanulhassanak: padlót csiszoltak, lakkoztak, falat és ablakot festettek, függönyöket vettek, varrtak (munkájukhoz az anyagok egy részét a KLIK biztosította). A terem szépítését megkoronázta, hogy egy okostáblához is hozzásegítették az osztályt: látva a pályázatok sikertelenségét és a hivatali malmok lassú őrlését, a tábla árának több mint 70%-át adták össze saját zsebből. A fennmaradó részt Polgármester Úr, székesfehérvári vállalkozók és egy volt diák szülője biztosította. A gyerekek nagy örömmel vették birtokba a megszépült osztályt és az új táblát. Köszönjük. 

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.