Események

Tanulói adatlap módosításának lehetősége a 8. évfolyamon:
március 21-22.
Társaséneklési verseny:
március 25.
XI. Fehérvári Ének Nemzetközi Ifjúsági Énekkari Találkozó:
április 4-7.
Szállj elő, zöldág néptánctalálkozó:
április 7.
Papírgyűjtés:
április 15-16. 7:00-15:30
április 17. 7:00-14:00
Jótékonysági hangverseny a Prohászka-templomban:
április 11.
Felső tagozatos vers- és prózamondó verseny:
április 11. 14:30
Történelemverseny:
április 15.
Tavaszi szünet:
április 18-23.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Interaktív tábla példátlan összefogással

Örömmel tudatjuk, hogy a 3.a osztály (25. terem) „teremfelújító és interaktívtábla-beszerző projektje” végre megvalósult. Az osztály szülői gárdája felszerelést, munkát és időt áldozott arra, hogy gyermekeik szebb, vidámabb környezetben tanulhassanak: padlót csiszoltak, lakkoztak, falat és ablakot festettek, függönyöket vettek, varrtak (munkájukhoz az anyagok egy részét a KLIK biztosította). A terem szépítését megkoronázta, hogy egy okostáblához is hozzásegítették az osztályt: látva a pályázatok sikertelenségét és a hivatali malmok lassú őrlését, a tábla árának több mint 70%-át adták össze saját zsebből. A fennmaradó részt Polgármester Úr, székesfehérvári vállalkozók és egy volt diák szülője biztosította. A gyerekek nagy örömmel vették birtokba a megszépült osztályt és az új táblát. Köszönjük. 

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.