Események

Fogadóóra:
november 19. 17 óra
Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Projektnap:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18 óra, Felsővárosi templom
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Interaktív tábla példátlan összefogással

Örömmel tudatjuk, hogy a 3.a osztály (25. terem) „teremfelújító és interaktívtábla-beszerző projektje” végre megvalósult. Az osztály szülői gárdája felszerelést, munkát és időt áldozott arra, hogy gyermekeik szebb, vidámabb környezetben tanulhassanak: padlót csiszoltak, lakkoztak, falat és ablakot festettek, függönyöket vettek, varrtak (munkájukhoz az anyagok egy részét a KLIK biztosította). A terem szépítését megkoronázta, hogy egy okostáblához is hozzásegítették az osztályt: látva a pályázatok sikertelenségét és a hivatali malmok lassú őrlését, a tábla árának több mint 70%-át adták össze saját zsebből. A fennmaradó részt Polgármester Úr, székesfehérvári vállalkozók és egy volt diák szülője biztosította. A gyerekek nagy örömmel vették birtokba a megszépült osztályt és az új táblát. Köszönjük. 

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.