A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Erdei iskolában a 4.é és az 5.é

A legnagyobb alsósok Szentjakabfán, a legkisebb felsősök Pénzesgyőrben töltöttek el három, illetve öt csodálatos napot. A programok felsorolhatatlanok: kenyérsütés, solymászat, csillagászat, gerencézés, túrák nappal és éjszaka, ismerkedés az erdők, rétek élővilágával, gyógynövényekkel, múzeumlátogatás, távcsöves megfigyelés… A gyerekek széleskörű tapasztalatokat és sok-sok élményt szereztek. Reméljük, nemcsak ismereteik gyarapodtak, hanem természeti környezetünkhöz való hozzáállásuk is pozitívan változott.