Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Erdei iskolában a 4.é és az 5.é

A legnagyobb alsósok Szentjakabfán, a legkisebb felsősök Pénzesgyőrben töltöttek el három, illetve öt csodálatos napot. A programok felsorolhatatlanok: kenyérsütés, solymászat, csillagászat, gerencézés, túrák nappal és éjszaka, ismerkedés az erdők, rétek élővilágával, gyógynövényekkel, múzeumlátogatás, távcsöves megfigyelés… A gyerekek széleskörű tapasztalatokat és sok-sok élményt szereztek. Reméljük, nemcsak ismereteik gyarapodtak, hanem természeti környezetünkhöz való hozzáállásuk is pozitívan változott.