Fogadóóra:
november 19. 17 óra
Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Projektnap:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18 óra, Felsővárosi templom
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Kodály Zoltán nevét viselő iskolák találkozója

Április 23-án negyedik alkalommal rendezték meg a Kodály Zoltán nevét viselő iskolák találkozóját Budapesten, a Magyar Örökség-díjas Marcibányi téri Kodály Iskolában. Az esemény kiemelt vendége és egyben fővédnöke Kodály Zoltánné Péczely Sarolta és a Kodály Zoltán Társaság tagjai voltak. Dr. Ittzés Mihály a Kodály Társaság elnökeként megnyitó beszédében kiemelte, hogy a kamaraéneklés újra a mindennapok részévé kell, hogy váljon, életre szóló élményt nyújtva a fiataloknak és a társadalom egészének. A kamaratalálkozón a rendező Marcibányi téri Kodály Iskola mellett országosan nyolc intézmény vett részt, egy vagy két formációval.

Képek                     Oklevél

Kecskemétről, Debrecenből, Győrből, Salgótarjánból, Kaposvárról, Szobról, Gyálról érkeztek az énekesek. A székesfehérvári Kodály Iskola két csoporttal,
- az 5.é osztály – Péter Janka, Vajay-Horávth Anna, Nagy-Tóth Tamara, Imolai Dávid, Barta Georgina, Térmeg Petra, Péter Sára, Schreiner Lili, Karácsony Gábor
- és a 7.é osztály: Schreiner Teodóra, Széplaki Blanka, Sütő Alíz, Csanádi Petra, Pusztai Loretta, Sütő Dorottya, Pap Sára, Pongrácz Magdolna, Molnár Csenge
ének együtteseivel vett részt. Felkészítőjük Feke Mariann tanárnő volt.
A Kodály Társaságból álló zsűri nagyon elismerően nyilatkozott énekeseink felkészültségéről, mely büszkeséggel töltött el minket.

iskolanyitogato 0001