Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Kodály Zoltán nevét viselő iskolák találkozója

 Április 23-án negyedik alkalommal rendezték meg a Kodály Zoltán nevét viselő iskolák találkozóját Budapesten, a Magyar Örökség-díjas Marcibányi téri Kodály Iskolában. Az esemény kiemelt vendége és egyben fővédnöke Kodály Zoltánné Péczely Sarolta és a Kodály Zoltán Társaság tagjai voltak. Dr. Ittzés Mihály a Kodály Társaság elnökeként megnyitó beszédében kiemelte, hogy a kamaraéneklés újra a mindennapok részévé kell, hogy váljon, életre szóló élményt nyújtva a fiataloknak és a társadalom egészének. A kamaratalálkozón a rendező Marcibányi téri Kodály Iskola mellett országosan nyolc intézmény vett részt, egy vagy két formációval.

Képek                     Oklevél

 Kecskemétről, Debrecenből, Győrből, Salgótarjánból, Kaposvárról, Szobról, Gyálról érkeztek az énekesek. A székesfehérvári Kodály Iskola két csoporttal,
- az 5.é osztály – Péter Janka, Vajay-Horávth Anna, Nagy-Tóth Tamara, Imolai Dávid, Barta Georgina, Térmeg Petra, Péter Sára, Schreiner Lili, Karácsony Gábor
- és a 7.é osztály: Schreiner Teodóra, Széplaki Blanka, Sütő Alíz, Csanádi Petra, Pusztai Loretta, Sütő Dorottya, Pap Sára, Pongrácz Magdolna, Molnár Csenge
ének együtteseivel vett részt. Felkészítőjük Feke Mariann tanárnő volt.
A Kodály Társaságból álló zsűri nagyon elismerően nyilatkozott énekeseink felkészültségéről, mely büszkeséggel töltött el minket.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.