Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Kodály Zoltán nevét viselő iskolák találkozója

Április 23-án negyedik alkalommal rendezték meg a Kodály Zoltán nevét viselő iskolák találkozóját Budapesten, a Magyar Örökség-díjas Marcibányi téri Kodály Iskolában. Az esemény kiemelt vendége és egyben fővédnöke Kodály Zoltánné Péczely Sarolta és a Kodály Zoltán Társaság tagjai voltak. Dr. Ittzés Mihály a Kodály Társaság elnökeként megnyitó beszédében kiemelte, hogy a kamaraéneklés újra a mindennapok részévé kell, hogy váljon, életre szóló élményt nyújtva a fiataloknak és a társadalom egészének. A kamaratalálkozón a rendező Marcibányi téri Kodály Iskola mellett országosan nyolc intézmény vett részt, egy vagy két formációval.

Képek                     Oklevél

Kecskemétről, Debrecenből, Győrből, Salgótarjánból, Kaposvárról, Szobról, Gyálról érkeztek az énekesek. A székesfehérvári Kodály Iskola két csoporttal,
- az 5.é osztály – Péter Janka, Vajay-Horávth Anna, Nagy-Tóth Tamara, Imolai Dávid, Barta Georgina, Térmeg Petra, Péter Sára, Schreiner Lili, Karácsony Gábor
- és a 7.é osztály: Schreiner Teodóra, Széplaki Blanka, Sütő Alíz, Csanádi Petra, Pusztai Loretta, Sütő Dorottya, Pap Sára, Pongrácz Magdolna, Molnár Csenge
ének együtteseivel vett részt. Felkészítőjük Feke Mariann tanárnő volt.
A Kodály Társaságból álló zsűri nagyon elismerően nyilatkozott énekeseink felkészültségéről, mely büszkeséggel töltött el minket.