Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Kodály Zoltán nevét viselő iskolák találkozója

Április 23-án negyedik alkalommal rendezték meg a Kodály Zoltán nevét viselő iskolák találkozóját Budapesten, a Magyar Örökség-díjas Marcibányi téri Kodály Iskolában. Az esemény kiemelt vendége és egyben fővédnöke Kodály Zoltánné Péczely Sarolta és a Kodály Zoltán Társaság tagjai voltak. Dr. Ittzés Mihály a Kodály Társaság elnökeként megnyitó beszédében kiemelte, hogy a kamaraéneklés újra a mindennapok részévé kell, hogy váljon, életre szóló élményt nyújtva a fiataloknak és a társadalom egészének. A kamaratalálkozón a rendező Marcibányi téri Kodály Iskola mellett országosan nyolc intézmény vett részt, egy vagy két formációval.

Képek                     Oklevél

Kecskemétről, Debrecenből, Győrből, Salgótarjánból, Kaposvárról, Szobról, Gyálról érkeztek az énekesek. A székesfehérvári Kodály Iskola két csoporttal,
- az 5.é osztály – Péter Janka, Vajay-Horávth Anna, Nagy-Tóth Tamara, Imolai Dávid, Barta Georgina, Térmeg Petra, Péter Sára, Schreiner Lili, Karácsony Gábor
- és a 7.é osztály: Schreiner Teodóra, Széplaki Blanka, Sütő Alíz, Csanádi Petra, Pusztai Loretta, Sütő Dorottya, Pap Sára, Pongrácz Magdolna, Molnár Csenge
ének együtteseivel vett részt. Felkészítőjük Feke Mariann tanárnő volt.
A Kodály Társaságból álló zsűri nagyon elismerően nyilatkozott énekeseink felkészültségéről, mely büszkeséggel töltött el minket.