Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

A megye legjobb helyesírói

Nagyszerű eredménnyel zárult számunkra a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulója. Az 5.évfolyam tanulói között Matics Szonja 5.é osztályos tanuló 1. helyezést ért el 97 ponttal, Péter Janka - szintén az 5.é osztályból - 12. lett 93 ponttal. A 6.évfolyamon Varga Koppány a 6.a osztályból 2. lett 96 ponttal, osztálytársa, Vági Boglárka a 18 (82 ponttal). A 7.évfolyam is kitett magáért: a 7.é osztályba járó Sütő Alíz a 9. helyezést érte el 91 ponttal, Magyar Kristóf a 10.-et (90,5 ponttal). Gratulálunk kiváló teljesítményükhöz, és további sok sikert kívánunk nekik.

 

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.