Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Festival d’Italiano 2016.

2016. április 1-jén gimnáziumunk 18 diákja részt vett a Békásmegyeri Veres Péter Gimnáziumban rendezett Festival d’Italiano tanulmányi versenyen. Az idei rendezvény egy napos volt, ezért az összes versenyszám a pénteki napon került megrendezésre.
A néhány tízedikes diákkal kiegészült, tizenkettedikeseinkből álló kamarakórus két olasz művel szerepelt a komolyzenei kategóriában. A 11. osztályosok négy fős csapata a kultúrtörténeti vetélkedőben képviselte iskolánkat. Kovács Borbála 10. osztályos diákunk szép eredményt, harmadik helyezést ért el a Pécsi Tudományegyetem által meghirdetett versenyen. Az Egy asztalnál Boccaccióval címmel kiírt pályázatra benyújtott irodalmi alkotása a Dekameronban olvasható ételeket és étkezési szokásokat idézte meg sajátos megközelítésben.