Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Festival d’Italiano 2016.

 2016. április 1-jén gimnáziumunk 18 diákja részt vett a Békásmegyeri Veres Péter Gimnáziumban rendezett Festival d’Italiano tanulmányi versenyen. Az idei rendezvény egy napos volt, ezért az összes versenyszám a pénteki napon került megrendezésre.
A néhány tízedikes diákkal kiegészült, tizenkettedikeseinkből álló kamarakórus két olasz művel szerepelt a komolyzenei kategóriában. A 11. osztályosok négy fős csapata a kultúrtörténeti vetélkedőben képviselte iskolánkat. Kovács Borbála 10. osztályos diákunk szép eredményt, harmadik helyezést ért el a Pécsi Tudományegyetem által meghirdetett versenyen. Az Egy asztalnál Boccaccióval címmel kiírt pályázatra benyújtott irodalmi alkotása a Dekameronban olvasható ételeket és étkezési szokásokat idézte meg sajátos megközelítésben.

Képek

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.