Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Első helyezés a Liliom és holló történelemversenyen

A Széna Téri Általános Iskola 6. évfolyamosoknak megrendezett városi történelemversenyének döntőjén vett részt a 6.a osztály Fekete liliomok csapata. A verseny témája Magyarország története volt 1301-től 1541-ig. Tanulóink: Csibrik Eszter, Vági Boglárka, Varga Dorina és Varga Koppány a döntőt megelőző két írásbeli fordulón már bizonyították, hogy helyük van a legjobb nyolc csapat között. Komoly felkészülést követően a döntő igazi sikert hozott, hiszen I. helyezést értek el. Eredményükhöz gratulálunk.