A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Első helyezés a Liliom és holló történelemversenyen

A Széna Téri Általános Iskola 6. évfolyamosoknak megrendezett városi történelemversenyének döntőjén vett részt a 6.a osztály Fekete liliomok csapata. A verseny témája Magyarország története volt 1301-től 1541-ig. Tanulóink: Csibrik Eszter, Vági Boglárka, Varga Dorina és Varga Koppány a döntőt megelőző két írásbeli fordulón már bizonyították, hogy helyük van a legjobb nyolc csapat között. Komoly felkészülést követően a döntő igazi sikert hozott, hiszen I. helyezést értek el. Eredményükhöz gratulálunk.