Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Városunk az Árpád-korban

Negyedszerre rendeztük meg történelemversenyünket a felső tagozatosok számára. Most Székesfehérvár Árpád-kori történetét választottuk témául. A csapatoknak előzetesen el kellett készíteniük valamelyik koronázási jelvényünket, melyeket kiállítottunk iskolánk aulájában. A vetélkedő első fordulójában a Romkertet tekintettük meg, ahol a Nagyboldogasszony-bazilikáról tudtunk meg minden fontosat egy kiváló idegenvezető segítségével. Majd az Egyházmegyei Múzeumban vettünk részt egy igen érdekes foglalkozáson és kincskereső játékon. Az iskolai fordulóban az öszegyűjtött ismereteket kellett a gyerekeknek feleleveníteni. Nagy örömünkre 17 csapatnak szurkolhattunk. Köszönjük a részvételeteket, reméljük, jövőre is találkozunk veletek a vetélkedőn.
Eredmények              Múzeumlátogatás                Iskolai forduló