A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Városunk az Árpád-korban

Negyedszerre rendeztük meg történelemversenyünket a felső tagozatosok számára. Most Székesfehérvár Árpád-kori történetét választottuk témául. A csapatoknak előzetesen el kellett készíteniük valamelyik koronázási jelvényünket, melyeket kiállítottunk iskolánk aulájában. A vetélkedő első fordulójában a Romkertet tekintettük meg, ahol a Nagyboldogasszony-bazilikáról tudtunk meg minden fontosat egy kiváló idegenvezető segítségével. Majd az Egyházmegyei Múzeumban vettünk részt egy igen érdekes foglalkozáson és kincskereső játékon. Az iskolai fordulóban az öszegyűjtött ismereteket kellett a gyerekeknek feleleveníteni. Nagy örömünkre 17 csapatnak szurkolhattunk. Köszönjük a részvételeteket, reméljük, jövőre is találkozunk veletek a vetélkedőn.
Eredmények              Múzeumlátogatás                Iskolai forduló