Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Újjászülető freskóink

Aki mostanában az első emeleti igazgatói és tanári szoba folyosóján jár, annak nem kerülheti el a figyelmét a falfestmények megújulása. Hatalmas, egyedi műalkotásaink a Toldi című elbeszélő költemény egy-egy kiemelten fontos jelenetét ábrázolják, bevezetésként az Előhang részletével. Az elmúlt évtizedek során azonban ezek a festmények megfakultak, összepiszkolódta, így Novák Edith tanárnő és művészeti iskolás tanítványai kezelésbe vették őket. A freskók valósággal újjászületnek az ügyes kezek szorgoskodása nyomán. Köszönjük az alapos, kitartó és fáradságos munkát a tanárnőnek és a gyerekeknek.