Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Újjászülető freskóink

Aki mostanában az első emeleti igazgatói és tanári szoba folyosóján jár, annak nem kerülheti el a figyelmét a falfestmények megújulása. Hatalmas, egyedi műalkotásaink a Toldi című elbeszélő költemény egy-egy kiemelten fontos jelenetét ábrázolják, bevezetésként az Előhang részletével. Az elmúlt évtizedek során azonban ezek a festmények megfakultak, összepiszkolódta, így Novák Edith tanárnő és művészeti iskolás tanítványai kezelésbe vették őket. A freskók valósággal újjászületnek az ügyes kezek szorgoskodása nyomán. Köszönjük az alapos, kitartó és fáradságos munkát a tanárnőnek és a gyerekeknek.