Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Koppány újabb sikere

Gratulálunk Varga Koppány 6.a osztályos tanulónknak, aki a Szép magyar beszéd című országos verseny megyei fordulóján II. helyezést ért el. Koppány egy Wass Albert-mű részletét szólaltatta meg a tőle immár megszokott pontossággal, kiváló hangsúlyozással és artikulációval. További sikereket kívánunk neki. Felkészítő tanára Tóthné Kiss Gabriella volt.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.