Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Szülő-tanár bál

Nagy sikerű, közvetlen, oldott hangulatú bálon szórakoztunk együtt a szülőkkel a Valentin napját megelőző szombaton. A Szent István-terem patinája és ízléses dekorációja, a remek vacsora, a lábakat mielőbbi mozgásra késztető zene, a különleges tombolatárgyak mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy kivilágos kivirradtig tartson a mulatság. Az alaphangulatot nagyszerűen adta meg a 12. osztályosok nyitótánca. És amikor már azt hittük, hogy a jó kedv és a pompás hangulat nehezen fokozható, akkor következtek a szülői csoportok, valamint a pedagógusok egyedülálló, megismételhetetlen és felettébb szórakoztató produkciói. Köszönjük Önöknek a sok-sok támogatást az est létrehozásában. Reméljük, jövőre is velünk tartanak egy hasonlóan sikeres bálon.

http://www.szekesfehervar.hu/index.php?pg=news_166993

Képek 

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.