Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Gimnazisták látogatása a Vörösmarty Színházban

Január 28-án a Vörösmarty Színházban járt a gimnázium 9. és 12. osztálya. Az iskola meghívást kapott a gimnáziumban tanító Kozáry Ferenc színművésztől Pintér Béla Szutyok című előadásának megtekintésére. Diákjaink a főpróba részesei lehettek a Kozák András Stúdióban.

A színművet a városi közönség részéről várakozás előzte meg, mivel közismert, hogy a szerző darabjai általában nagy visszhangot kiváltó társadalmi problémákkal foglalkozó kortárs alkotások. A darabot a budapesti Pintér Béla Társulat már évek óta nagy sikerrel játssza.
A színmű nagy hatást gyakorolt diákjainkra, hiszen a darab őszintén beszél súlyos problémákról: rasszizmusról, kirekesztésről, mélyszegénységről, kiszolgáltatottságról. A történet a szeretetlenség hatására eltorzult személyiség sorsát mutatja be.
Reméltük, hogy diákjaink érdeklődését felkelti a darab, hiszen a műben megfogalmazott jelenségeket akár nap mint nap tapasztalhatják, és a megjelenített jellemeket felismerhetik környezetükben.