Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Győzelem, szép helyezések és fair play a Megyei Diákolimpián

Február 6-án úszás sportágban versenyeztek iskolánk tanulói. A 4.é osztályos Gedő Laura Lilla remek versenyzéssel megnyerte a II. korcsoportos lány hátúszást, gyorson 2. helyezést ért el. III. korcsoportban a 7.a osztályos Kuti Nina szintén 2. lett gyorsúszásban, osztálytársa, Frindt Fruzsina az 5. helyet szerezte meg. Versenyzőinknek és felkészítő tanáraiknak gratulálunk, és további sikereket kívánunk.

Gedő Laura Lilla sportszerűségből is jelesre vizsgázott, hiszen tévesen gyorsúszásban is őt hirdették ki győztesnek, nyakába akasztották az aranyérmet. Szüleivel azonnal a versenybírósághoz fordultak, ahol elmondták, Laura csak a 2. legjobb időt úszta. Ezután visszaadták az érmeket, majd a megismételt eredményhirdetésen már a megérdemelt ezüstérmet vehette át. Laura a hátúszásban elért győzelmével kiharcolta az indulás jogát az Országos Diákolimpián, mindnyájan szorítunk neki, hogy március 19-én Miskolcon is hasonlóan szép eredményt érjen el.