Események

Fogadóóra:
november 19. 17 óra
Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Projektnap:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18 óra, Felsővárosi templom
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Győzelem, szép helyezések és fair play a Megyei Diákolimpián

Február 6-án úszás sportágban versenyeztek iskolánk tanulói. A 4.é osztályos Gedő Laura Lilla remek versenyzéssel megnyerte a II. korcsoportos lány hátúszást, gyorson 2. helyezést ért el. III. korcsoportban a 7.a osztályos Kuti Nina szintén 2. lett gyorsúszásban, osztálytársa, Frindt Fruzsina az 5. helyet szerezte meg. Versenyzőinknek és felkészítő tanáraiknak gratulálunk, és további sikereket kívánunk.

Képek

Gedő Laura Lilla sportszerűségből is jelesre vizsgázott, hiszen tévesen gyorsúszásban is őt hirdették ki győztesnek, nyakába akasztották az aranyérmet. Szüleivel azonnal a versenybírósághoz fordultak, ahol elmondták, Laura csak a 2. legjobb időt úszta. Ezután visszaadták az érmeket, majd a megismételt eredményhirdetésen már a megérdemelt ezüstérmet vehette át. Laura a hátúszásban elért győzelmével kiharcolta az indulás jogát az Országos Diákolimpián, mindnyájan szorítunk neki, hogy március 19-én Miskolcon is hasonlóan szép eredményt érjen el.
 

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.