Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Jégre ment az 5.é

Két év után végre befagyott a Velencei-tó! Az 5.é-sek nem hagyhatták ki a lehetőséget, hogy egy szombat délelőttjüket az agárdi strandon töltsék – ezúttal korcsolyázással. A csodás, napsütéses időben igazán jólesett megmozgatni tagjainkat. Alig akartuk otthagyni a szánkót és a fakutyát, a csodás, kristálytiszta jeget, a tiszta levegőt. Reméljük, még sokszor lesz alkalmunk korizni a tavon.
http://feol.hu/hirek/jegvarazs-a-tavon-a-viz-azonban-mar-kezd-utat-torni-maganak-1749390

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.