Események

A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Gigi, a meseírás királynője

Gratulálunk Barta Georgina Kata 5.é osztályos tanulónak, aki a XI. Tollpihe Fejér Megyei Meseíró Pályázaton III. helyezést ért el. Gigi szárnyaló fantáziája elegyítette a klasszikus és a magyar népmesei elemeket, így csodálatos története a sok-sok szép mese között is megdobogtatta a zsűri szívét. Gratulálunk és további sikereket kívánunk neki.

Oklevél

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.