Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Gigi, a meseírás királynője

Gratulálunk Barta Georgina Kata 5.é osztályos tanulónak, aki a XI. Tollpihe Fejér Megyei Meseíró Pályázaton III. helyezést ért el. Gigi szárnyaló fantáziája elegyítette a klasszikus és a magyar népmesei elemeket, így csodálatos története a sok-sok szép mese között is megdobogtatta a zsűri szívét. Gratulálunk és további sikereket kívánunk neki.

Oklevél

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.