Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

A társaséneklés ünnepe

Hagyományteremtő szándékkal A magyar kultúra napján rendeztük meg társaséneklési versenyünket, melyen iskolánk valamennyi évfolyama megmérettette magát a rangos zsűri - Hartyáni Mária, Szalai Zsuzsanna és Árki Brigitta - előtt. A két részletben megrendezett hangversenyen hetven alkotás dallamai csendültek fel: duetteket, tercetteket, kánonokat és kamarakórus-műveket hallhattak az érdeklődők a zsúfolásig telt teremben. Gratulálunk a fellépőknek és felkészítő tanáraiknak a színvonalas, mélyen átélt, élményt adó produkciókhoz, a kiváló előadáshoz.