Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

A társaséneklés ünnepe

Hagyományteremtő szándékkal A magyar kultúra napján rendeztük meg társaséneklési versenyünket, melyen iskolánk valamennyi évfolyama megmérettette magát a rangos zsűri - Hartyáni Mária, Szalai Zsuzsanna és Árki Brigitta - előtt. A két részletben megrendezett hangversenyen hetven alkotás dallamai csendültek fel: duetteket, tercetteket, kánonokat és kamarakórus-műveket hallhattak az érdeklődők a zsúfolásig telt teremben. Gratulálunk a fellépőknek és felkészítő tanáraiknak a színvonalas, mélyen átélt, élményt adó produkciókhoz, a kiváló előadáshoz.