A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

A társaséneklés ünnepe

Hagyományteremtő szándékkal A magyar kultúra napján rendeztük meg társaséneklési versenyünket, melyen iskolánk valamennyi évfolyama megmérettette magát a rangos zsűri - Hartyáni Mária, Szalai Zsuzsanna és Árki Brigitta - előtt. A két részletben megrendezett hangversenyen hetven alkotás dallamai csendültek fel: duetteket, tercetteket, kánonokat és kamarakórus-műveket hallhattak az érdeklődők a zsúfolásig telt teremben. Gratulálunk a fellépőknek és felkészítő tanáraiknak a színvonalas, mélyen átélt, élményt adó produkciókhoz, a kiváló előadáshoz.