Papírgyűjtés:
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

A társaséneklés ünnepe

Hagyományteremtő szándékkal A magyar kultúra napján rendeztük meg társaséneklési versenyünket, melyen iskolánk valamennyi évfolyama megmérettette magát a rangos zsűri - Hartyáni Mária, Szalai Zsuzsanna és Árki Brigitta - előtt. A két részletben megrendezett hangversenyen hetven alkotás dallamai csendültek fel: duetteket, tercetteket, kánonokat és kamarakórus-műveket hallhattak az érdeklődők a zsúfolásig telt teremben. Gratulálunk a fellépőknek és felkészítő tanáraiknak a színvonalas, mélyen átélt, élményt adó produkciókhoz, a kiváló előadáshoz.