Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

Szalagavató

December 4-én, pénteken tartotta a gimnázium végzős osztálya a szalagavató ünnepségét a VOKE színháztermében. Idén is színvonalas és változatos produkciókkal lepték meg közönségüket, szülőket, barátokat és tanáraikat a tizenkettedikes diákok. A hagyományos keringővel vette kezdetét az est, majd prózai és zenés műsorszámok követték egymást: fiataljaink saját versükkel, énekkari művekkel, hangszerszólókkal, ünnepi beszéddel és néptáncos produkciókkal nyerték el a közönség tetszését. Az ünnepi estét fogadás zárta, ahol a koccintást követően beszélgethettek egymással diákok, szülők és tanáraik.
Sok sikert kívánunk végzőseinknek!

Képek

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.