Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Szalagavató

December 4-én, pénteken tartotta a gimnázium végzős osztálya a szalagavató ünnepségét a VOKE színháztermében. Idén is színvonalas és változatos produkciókkal lepték meg közönségüket, szülőket, barátokat és tanáraikat a tizenkettedikes diákok. A hagyományos keringővel vette kezdetét az est, majd prózai és zenés műsorszámok követték egymást: fiataljaink saját versükkel, énekkari művekkel, hangszerszólókkal, ünnepi beszéddel és néptáncos produkciókkal nyerték el a közönség tetszését. Az ünnepi estét fogadás zárta, ahol a koccintást követően beszélgethettek egymással diákok, szülők és tanáraik.
Sok sikert kívánunk végzőseinknek!

Képek

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.