Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Szalagavató

December 4-én, pénteken tartotta a gimnázium végzős osztálya a szalagavató ünnepségét a VOKE színháztermében. Idén is színvonalas és változatos produkciókkal lepték meg közönségüket, szülőket, barátokat és tanáraikat a tizenkettedikes diákok. A hagyományos keringővel vette kezdetét az est, majd prózai és zenés műsorszámok követték egymást: fiataljaink saját versükkel, énekkari művekkel, hangszerszólókkal, ünnepi beszéddel és néptáncos produkciókkal nyerték el a közönség tetszését. Az ünnepi estét fogadás zárta, ahol a koccintást követően beszélgethettek egymással diákok, szülők és tanáraik.
Sok sikert kívánunk végzőseinknek!

Képek

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.