Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Szalagavató

December 4-én, pénteken tartotta a gimnázium végzős osztálya a szalagavató ünnepségét a VOKE színháztermében. Idén is színvonalas és változatos produkciókkal lepték meg közönségüket, szülőket, barátokat és tanáraikat a tizenkettedikes diákok. A hagyományos keringővel vette kezdetét az est, majd prózai és zenés műsorszámok követték egymást: fiataljaink saját versükkel, énekkari művekkel, hangszerszólókkal, ünnepi beszéddel és néptáncos produkciókkal nyerték el a közönség tetszését. Az ünnepi estét fogadás zárta, ahol a koccintást követően beszélgethettek egymással diákok, szülők és tanáraik.
Sok sikert kívánunk végzőseinknek!