Események

Csibebuli:
október 19.
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26. 

Iskolai közösségi szolgálat

Iskolanyitogató

2016. január 12-én tartottuk újabb foglalkozásunkat a leendő 1. osztályosok számára. Ezen a téli napon versekkel, mesével, gyermekjátékokkal és egy vidám hóember elkészítésével köszöntöttük a gyermekeket.
Szeretettel várjuk február 9-én ismét az érdeklődő nagycsoportos ovisokat és szüleiket:
Enikő néni, Judit néni, Kati néni és Teri néni

Képek

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.