Események

Nyári ügyeleti napok:
minden héten szerdán 8:00-14:00
Osztályozó és pótvizsga:
augusztus 27. 10 óra
Étkezés befizetésének időpontja:
augusztus 27-28. 7:30-15:30
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra
 

Iskolai közösségi szolgálat

Kodály Zoltán Napok

December 14-én a délelőtti ünnepélyes megnyitóval kezdetét vette a Kodály Zoltán Napok rendezvénysorozata. Iskolánk névadójának születésnapjára emlékezve e tanévben is várják a gyerekeket és felnőtteket a hagyományos zenei vetélkedők, a népszerű karácsonyi vásár, a játékos versenyekkel színesített témanap, valamint a hét megkoronázásaként a Szent Imre-templomban megrendezett karácsonyi hangverseny.

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.