Események

A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Viki, a kempo bajnoka

Gombaszögi Viktória 8.a osztályos tanulónk a kempo sportág budapesti XX. Hanshi kupa világversenyén aranyérmes (I. helyezett) lett földharcban, szintén aranyérmes lett a Hárompontos küzdelemben és ezüstérmes (II. helyezett) a B-viadalban. Szívből gratulálunk, és további sikeres sportkarriert kívánunk neki.

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.