Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Vörösmarty-szavalóverseny

Szeretettel gratulálunk Varga Koppány 6.a osztályos tanulónknak, aki II. helyezést ért el a Vörösmarty Mihály Általános Iskola által rendezett megyei szavalóversenyen. Koppány a Szózatot, valamint Kányádi Sándor Az elveszett követ című versét adta elő oly meggyőzően, hogy kiérdemelte a zsűri dicséretét. További sikereket kívánunk neki.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.