Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

Városi szépkiejtési verseny

November utolsó péntekén XXIII. alkalommal hallgathattuk meg a városban legszebben beszélő 3. és 4. osztályos gyermekek felolvasását. Mindkét korosztály felkészülten érkezett a megmérettetésre. Az évtizedek során először fordult elő, hogy a kötelező szöveg rövid felkészülés utáni felolvasása szinte jobban sikerült, mint a hozott, szabadon választott próza.
Dicséret illet mindenkit a szép szereplésért. Köszönjük a munkát a felkészítő pedagógusoknak és a szülőknek is.

Képek

A nyertesek névsora:

Csiszár András, Zentai Úti Általános Iskola 3. osztály
Gyulai György Ákos, Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI 4. osztály
Simon Janka, Németh László Általános Iskola 3. osztály

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.