Események

A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Városi szépkiejtési verseny

November utolsó péntekén XXIII. alkalommal hallgathattuk meg a városban legszebben beszélő 3. és 4. osztályos gyermekek felolvasását. Mindkét korosztály felkészülten érkezett a megmérettetésre. Az évtizedek során először fordult elő, hogy a kötelező szöveg rövid felkészülés utáni felolvasása szinte jobban sikerült, mint a hozott, szabadon választott próza.
Dicséret illet mindenkit a szép szereplésért. Köszönjük a munkát a felkészítő pedagógusoknak és a szülőknek is.

Képek

A nyertesek névsora:

Csiszár András, Zentai Úti Általános Iskola 3. osztály
Gyulai György Ákos, Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI 4. osztály
Simon Janka, Németh László Általános Iskola 3. osztály

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.