Események

A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Iskolanyitogató

November 24-én tartottuk meg első játékos iskolanyitogató foglalkozásunkat. A leendő elsős tanítók énekeltek, táncoltak és egy kedves kis madarat barkácsoltak az érdeklődő kicsinyekkel. Szeretettel várjuk január 12-én ismét a nagycsoportos ovisokat és szüleiket: Antónia néni, Enikő néni, Judit néni, Kati néni és Teri néni.

Képek

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.