Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Iskolanyitogató

November 24-én tartottuk meg első játékos iskolanyitogató foglalkozásunkat. A leendő elsős tanítók énekeltek, táncoltak és egy kedves kis madarat barkácsoltak az érdeklődő kicsinyekkel. Szeretettel várjuk január 12-én ismét a nagycsoportos ovisokat és szüleiket: Antónia néni, Enikő néni, Judit néni, Kati néni és Teri néni.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.