Papírgyűjtés:
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

Újabb kiemelkedő siker a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen

Nagyszerű szereplésével mind hatodikos, mind hetedikes csapatunk megyei III. helyezést ért el a Bolyai János emlékére rendezett országos anyanyelvi versenyen. A vetélkedő feladatai idén is igen komplexek voltak: helyesírási, szövegértési, logikai és nyelvtani kérdéseket egyaránt tartalmaztak. Gratulálunk a szép eredményhez a gyerekeknek (hatodikos csapat: Csibrik Eszter, Varga Koppány 6.a osztály, valamint Luka Tímea és Pákozdi Csongor 6.é osztály, hetedikes csapat: Sánta Orsolya, Schreiner Teodóra, Sütő Alíz, Sütő Dorottya 7.é osztály) és a felkészítő tanároknak.