A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Újabb kiemelkedő siker a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen

Nagyszerű szereplésével mind hatodikos, mind hetedikes csapatunk megyei III. helyezést ért el a Bolyai János emlékére rendezett országos anyanyelvi versenyen. A vetélkedő feladatai idén is igen komplexek voltak: helyesírási, szövegértési, logikai és nyelvtani kérdéseket egyaránt tartalmaztak. Gratulálunk a szép eredményhez a gyerekeknek (hatodikos csapat: Csibrik Eszter, Varga Koppány 6.a osztály, valamint Luka Tímea és Pákozdi Csongor 6.é osztály, hetedikes csapat: Sánta Orsolya, Schreiner Teodóra, Sütő Alíz, Sütő Dorottya 7.é osztály) és a felkészítő tanároknak.