Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

Kiemelkedő siker a Móra-vetélkedőn

A Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó Rt. megyei szövegértési és -feldolgozási versenyén iskolánk negyedikesei ragyogóan szerepeltek. A 4.é osztály csapata - Mátyás Kincső, Radics Dorka és Tornyai Johanna - I. helyezést ért el, és a 4.a osztályosok (Bánhalmi Tibor, Nagy Barnabás, Ruff Dorka) is sikerrel, tudásuk legjavát adva teljesítettek a harminc csapat között. A jó hangulatú, vidám vetélkedőre Éléonore Cannone Családcsere című regényéből készültek fel a tanulók. Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáraiknak, és további sikereket, sok szép olvasmányélményt kívánunk nekik.

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.