Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Kiemelkedő siker a Móra-vetélkedőn

A Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó Rt. megyei szövegértési és -feldolgozási versenyén iskolánk negyedikesei ragyogóan szerepeltek. A 4.é osztály csapata - Mátyás Kincső, Radics Dorka és Tornyai Johanna - I. helyezést ért el, és a 4.a osztályosok (Bánhalmi Tibor, Nagy Barnabás, Ruff Dorka) is sikerrel, tudásuk legjavát adva teljesítettek a harminc csapat között. A jó hangulatú, vidám vetélkedőre Éléonore Cannone Családcsere című regényéből készültek fel a tanulók. Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáraiknak, és további sikereket, sok szép olvasmányélményt kívánunk nekik.