Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Kiemelkedő siker a Móra-vetélkedőn

A Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó Rt. megyei szövegértési és -feldolgozási versenyén iskolánk negyedikesei ragyogóan szerepeltek. A 4.é osztály csapata - Mátyás Kincső, Radics Dorka és Tornyai Johanna - I. helyezést ért el, és a 4.a osztályosok (Bánhalmi Tibor, Nagy Barnabás, Ruff Dorka) is sikerrel, tudásuk legjavát adva teljesítettek a harminc csapat között. A jó hangulatú, vidám vetélkedőre Éléonore Cannone Családcsere című regényéből készültek fel a tanulók. Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáraiknak, és további sikereket, sok szép olvasmányélményt kívánunk nekik.