Tanulói adatlap módosításának lehetősége a 8. évfolyamon:
március 21-22.
Társaséneklési verseny:
március 25.
XI. Fehérvári Ének Nemzetközi Ifjúsági Énekkari Találkozó:
április 4-7.
Szállj elő, zöldág néptánctalálkozó:
április 7.
Papírgyűjtés:
április 15-16. 7:00-15:30
április 17. 7:00-14:00
Jótékonysági hangverseny a Prohászka-templomban:
április 11.
Felső tagozatos vers- és prózamondó verseny:
április 11. 14:30
Történelemverseny:
április 15.
Tavaszi szünet:
április 18-23.

Városi Úszó Diákolimpia

A Városi Úszó Diákolimpián a korábbi sikereket folytatva idén is szép eredmények születtek.
Tanulóink két első, két második és két harmadik helyet szereztek meg. A dobogó legfelső fokára Gedő Laura Lilla 4.é, és Kuti Nina 7.a osztályos tanuló állhatott. Második helyezettek szintén Gedő Laura Lilla és Kuti Nina, harmadik Turbucz Nóra 4.a és Frindt Fruzsina 7.a osztályos tanuló lett. Teljesítményükkel ők harcolták ki a megyei diákolimpia indulási jogát, értük januárban szoríthatunk újra. Az érmeseken kívül többen is értékes helyezéseket értek el. Minden versenyzőnknek köszönjük, hogy felkészültek, és a versenyen tudásuk legjavát adták.

Eredmények