A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Városi Úszó Diákolimpia

A Városi Úszó Diákolimpián a korábbi sikereket folytatva idén is szép eredmények születtek.
Tanulóink két első, két második és két harmadik helyet szereztek meg. A dobogó legfelső fokára Gedő Laura Lilla 4.é, és Kuti Nina 7.a osztályos tanuló állhatott. Második helyezettek szintén Gedő Laura Lilla és Kuti Nina, harmadik Turbucz Nóra 4.a és Frindt Fruzsina 7.a osztályos tanuló lett. Teljesítményükkel ők harcolták ki a megyei diákolimpia indulási jogát, értük januárban szoríthatunk újra. Az érmeseken kívül többen is értékes helyezéseket értek el. Minden versenyzőnknek köszönjük, hogy felkészültek, és a versenyen tudásuk legjavát adták.

Eredmények