Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Angol- és németverseny

Csibrik Eszter, Horváth Kitti és Vági Boglárka 6.a osztályos tanulónk csapatban II. helyezést ért el egy városi angol nyelvi versenyen. Ugyanezen a vetélkedőn szintén II. lett a Béres Anna, Fórizs Noémi és Pákozdi Csongor alkotta, 6.é osztályosokból álló németes csapat. A Tóvárosi iskola által rendezett megmérettetésen a gyerekeknek az angol és amerikai, illetve a német kultúrával kapcsolatos ismereteikről kellett írásbeli feladatlapot kitölteniük. A vetélkedő után még játékosan is bizonyíthatták tudásukat. Gratulálunk lelkes diákjainknak, a felkészítő tanároknak, és további sikereket kívánunk nekik.