A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Óvónők látogatása

Az első becsengetés óta örömteli napokat éltünk át az iskolánkba újonnan érkezett gyerekekkel. A legkisebbekhez régi kedves ismerőseik, egykori óvó nénijeik érkeztek látogatóba, hogy a gyerkőcöket egy-egy tanórán is megnézhessék. Az elsősök izgatottan figyelték a folyosón közeledő vendégeket, és lelkesen üdvözölték őket. Ha lehet, az órákon még a szokottnál is aktívabbak voltak. Mi is köszönjük az óvónők megtisztelő érdeklődését, további munkájukhoz sok erőt, türelmet kívánunk. Szeretettel várjuk őket jövőre is.