Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Óvónők látogatása

Az első becsengetés óta örömteli napokat éltünk át az iskolánkba újonnan érkezett gyerekekkel. A legkisebbekhez régi kedves ismerőseik, egykori óvó nénijeik érkeztek látogatóba, hogy a gyerkőcöket egy-egy tanórán is megnézhessék. Az elsősök izgatottan figyelték a folyosón közeledő vendégeket, és lelkesen üdvözölték őket. Ha lehet, az órákon még a szokottnál is aktívabbak voltak. Mi is köszönjük az óvónők megtisztelő érdeklődését, további munkájukhoz sok erőt, türelmet kívánunk. Szeretettel várjuk őket jövőre is.