A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Óvónők látogatása

Az első becsengetés óta örömteli napokat éltünk át az iskolánkba újonnan érkezett gyerekekkel. A legkisebbekhez régi kedves ismerőseik, egykori óvó nénijeik érkeztek látogatóba, hogy a gyerkőcöket egy-egy tanórán is megnézhessék. Az elsősök izgatottan figyelték a folyosón közeledő vendégeket, és lelkesen üdvözölték őket. Ha lehet, az órákon még a szokottnál is aktívabbak voltak. Mi is köszönjük az óvónők megtisztelő érdeklődését, további munkájukhoz sok erőt, türelmet kívánunk. Szeretettel várjuk őket jövőre is.