Papírgyűjtés:
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

Csibeavatás

Pompás hangulatú csibedélutánon avatták fel a felső tagozat legnagyobbjai az ötödik osztályosokat. A két csibeosztály fergeteges táncát változatos, tréfás és kreatív feladatok követték, melyek megoldásakor nemcsak a gyerekek ügyességére és eszességére volt szükség, hanem együttműködésükre is. A feladatok megoldása után a nyolcadikosoktól ajándékba kapott, felsőssé fogadó emléklap, valamint a meglepetés-sütemény nagyon jólesett a kicsiknek. A nagyszerűen sikerült napot a szokásosan remek diszkó zárta.