Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Csibeavatás

Pompás hangulatú csibedélutánon avatták fel a felső tagozat legnagyobbjai az ötödik osztályosokat. A két csibeosztály fergeteges táncát változatos, tréfás és kreatív feladatok követték, melyek megoldásakor nemcsak a gyerekek ügyességére és eszességére volt szükség, hanem együttműködésükre is. A feladatok megoldása után a nyolcadikosoktól ajándékba kapott, felsőssé fogadó emléklap, valamint a meglepetés-sütemény nagyon jólesett a kicsiknek. A nagyszerűen sikerült napot a szokásosan remek diszkó zárta.