A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Csibeavatás

Pompás hangulatú csibedélutánon avatták fel a felső tagozat legnagyobbjai az ötödik osztályosokat. A két csibeosztály fergeteges táncát változatos, tréfás és kreatív feladatok követték, melyek megoldásakor nemcsak a gyerekek ügyességére és eszességére volt szükség, hanem együttműködésükre is. A feladatok megoldása után a nyolcadikosoktól ajándékba kapott, felsőssé fogadó emléklap, valamint a meglepetés-sütemény nagyon jólesett a kicsiknek. A nagyszerűen sikerült napot a szokásosan remek diszkó zárta.