Események

Papírgyűjtés:
szeptember 18. szerda, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Szavalóverseny a VOKE-ban

Október közepén rendezte meg a VOKE hagyományos szavalóversenyét, melyen idén a 4.a és a 7.é osztály tanulói képviselték iskolánkat. Mindkét csapatból három-három gyermek vett részt a megmérettetésen, akik szépen helytálltak. Helyezést ugyan nem értek el, de emléklapot és dicséretet kaptak. További lelkesedést és sikereket kívánunk nekik a verstanulás terén.
Képek

 

A szavalóverseny résztvevői


4.a osztály


Czechmeister Zsolt:
Juhász Magda: Hová lett az ellenőrző?

Heizer Viola:
Weöres Sándor: Ballada a három falevélről

Rideg Zoltán:
Varró Dániel: Andris beszélget az állatokkal


7.é osztály


Pongrácz Magdolna:
Romhányi József: A teve fohásza


Cserta András:
Romhányi József: A szú végrendelete


Szentgyörgyi Bence:
Romhányi József: A bölcs bagoly

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.