Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Alkoss magad német játékot!

A Goethe Intézet októberben rendezte meg az általa kiírt Alkoss magad német játékot! elnevezésű pályázat záróeseményét Budapesten. Iskolánkból öt 10. osztályos diák: Kovács Borbála, Fischer Petra, Vas Renáta, Szabó Dorina és Gulyás Hajnalka vett részt ezen a megmérettetésen. Népszerűségüket mutatja, hogy magasabb pontszámot kaptak, mint az első helyezett. Huszonkét társasjáték közül az övék nyerte el a közönség különdíját, és még az is elképzelhető, hogy játékukat legyártják. A több mint hetven munkaórát igénylő társasjáték lényege a német elöljárószavak gyakorlása.