Papírgyűjtés:
szeptember 18. szerda, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

Alkoss magad német játékot!

A Goethe Intézet októberben rendezte meg az általa kiírt Alkoss magad német játékot! elnevezésű pályázat záróeseményét Budapesten. Iskolánkból öt 10. osztályos diák: Kovács Borbála, Fischer Petra, Vas Renáta, Szabó Dorina és Gulyás Hajnalka vett részt ezen a megmérettetésen. Népszerűségüket mutatja, hogy magasabb pontszámot kaptak, mint az első helyezett. Huszonkét társasjáték közül az övék nyerte el a közönség különdíját, és még az is elképzelhető, hogy játékukat legyártják. A több mint hetven munkaórát igénylő társasjáték lényege a német elöljárószavak gyakorlása.