Nyári ügyeleti napok:
augusztus 27-28. 7:30-15:30
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Alkoss magad német játékot!

A Goethe Intézet októberben rendezte meg az általa kiírt Alkoss magad német játékot! elnevezésű pályázat záróeseményét Budapesten. Iskolánkból öt 10. osztályos diák: Kovács Borbála, Fischer Petra, Vas Renáta, Szabó Dorina és Gulyás Hajnalka vett részt ezen a megmérettetésen. Népszerűségüket mutatja, hogy magasabb pontszámot kaptak, mint az első helyezett. Huszonkét társasjáték közül az övék nyerte el a közönség különdíját, és még az is elképzelhető, hogy játékukat legyártják. A több mint hetven munkaórát igénylő társasjáték lényege a német elöljárószavak gyakorlása.