A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Alkoss magad német játékot!

A Goethe Intézet októberben rendezte meg az általa kiírt Alkoss magad német játékot! elnevezésű pályázat záróeseményét Budapesten. Iskolánkból öt 10. osztályos diák: Kovács Borbála, Fischer Petra, Vas Renáta, Szabó Dorina és Gulyás Hajnalka vett részt ezen a megmérettetésen. Népszerűségüket mutatja, hogy magasabb pontszámot kaptak, mint az első helyezett. Huszonkét társasjáték közül az övék nyerte el a közönség különdíját, és még az is elképzelhető, hogy játékukat legyártják. A több mint hetven munkaórát igénylő társasjáték lényege a német elöljárószavak gyakorlása.