Papírgyűjtés:
szeptember 18. szerda, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

Jó hangulatú gólyanappal vette kezdetét az idei tanév

A nyári szünet utolsó szerdai napján jöttek össze gimnáziumunk legidősebb és legfiatalabb tagjai, hogy egy emlékezetes délután keretében ismerkedjenek össze. A tizenkettedikes diákok játékos feladatokkal, akadályversennyel lepték meg a gólyákat. Leendő kilencedikeseink szellemes önéletrajzokkal, tanárjellemzésekkel és bemutatkozással készültek a napra. A legkisebbek „megpróbáltatásai” hagyományaink szerint szeptemberben még folytatódnak, egészen addig, amíg október 2-án, az avatást követően iskolánk teljes jogú polgárai nem lesznek.