Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Jó hangulatú gólyanappal vette kezdetét az idei tanév

A nyári szünet utolsó szerdai napján jöttek össze gimnáziumunk legidősebb és legfiatalabb tagjai, hogy egy emlékezetes délután keretében ismerkedjenek össze. A tizenkettedikes diákok játékos feladatokkal, akadályversennyel lepték meg a gólyákat. Leendő kilencedikeseink szellemes önéletrajzokkal, tanárjellemzésekkel és bemutatkozással készültek a napra. A legkisebbek „megpróbáltatásai” hagyományaink szerint szeptemberben még folytatódnak, egészen addig, amíg október 2-án, az avatást követően iskolánk teljes jogú polgárai nem lesznek.