A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Gólyaavatás

Október 2-án, pénteken felavattuk gólyáinkat. Az egész napos program kisvonatozással indult; tanárkereső játékokkal, avatással és ebéddel folytatódott; majd táncbemutatókkal és meseparódiákkal fejeződött be. Bár az idei tanévben is sok munkával és szervezéssel járt a gólyanap, mégis elmondhatjuk, hogy örömöt szerzett diákjainknak, és a közösség épülésére szolgált.

Október 2-án, pénteken felavattuk gólyáinkat. A gólyanap kisvonatozással indult. A főtéren játékos feladat várta a diákokat: kis csoportokban kellett a belváros utcáin megtalálniuk négy, álruhában rejtőzködő tanárukat. Az iskolába visszatérve kezdetét vette az avatás eskütétellel a végén. Idén - először szakítva a bográcsozás hagyományával - gyrosszal leptük meg gimnazistáinkat. Délután táncprodukciók és színpadi jelenetek váltották egymást a diáktársakból és a tanárokból álló közönség szórakozására. Idén meseparódiákkal lepték meg egymást a gimnazisták. A Piroska és a farkas, a Csipkerózsika, az Óz és a Shrek című meséket vitték színre az osztályok. Mint mindig, ebben az évben is nagy sikert arattak a diákok által kidolgozott táncjelenetek. A zsűri elsősorban az osztályok kreativitását és összmunkáját értékelte. Az eddig csak a tanóráról ismert diákjaink megmutathatták személyiségük rejtett vonásait és értékeit. Bár az idei tanévben is sok munkával és szervezéssel járt a gólyanap, mégis elmondhatjuk, hogy örömöt szerzett diákjainknak, és a közösség épülésére szolgált.