Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Iskolánk két tanárát tüntették ki a Zenei nevelésért díjjal

 A május 18-án megrendezett emlékhangverseny keretében a Zenei Nevelésért Alapítvány iskolánk két pedagógusának, Borbás Károlynak és Kneifel Györgynek adta át a Mihályi Gyuláné Eszti néni emlékére alapított Zenei Nevelésért díjat. Az évente odaítélt elismeréssel az alapítvány azokat a zenepedagógusokat jutalmazza, akik munkájukkal jelentősen hozzájárultak a zene megszerettetéséhez és magas szintű oktatásához Székesfehérváron. Borbás Károly tanár úr ének-zenét tanít iskolánk gimnáziumi osztályaiban. Alapítója és karnagya a középiskolás tanulókból álló, 20 éve működő Pausa kamarakórusnak, mely számos díjat és elismerést szerzett hazai és külföldi kórusversenyeken, fesztiválokon. A tanár úr nem csak Székesfehérváron, hanem Várpalotán is tanít és kórust vezet. Kneifel György intézményünk művészeti iskolai tagozatának népzene tanáraként hosszú évek óta tanítja a diákokat népi hegedűre. A Tilinkó zenekar tagjaként a város zenei, művészeti rendezvényének aktív szervezője és résztvevője. Pedagógiai munkáját dicséri, hogy számos népzenész tanítványa vallja mesterének. A diákok és a pedagógus kollégák szeretettel gratulálnak az iskola kitüntetett tanárainak.
 

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.