Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Iskolánk két tanárát tüntették ki a Zenei nevelésért díjjal

 A május 18-án megrendezett emlékhangverseny keretében a Zenei Nevelésért Alapítvány iskolánk két pedagógusának, Borbás Károlynak és Kneifel Györgynek adta át a Mihályi Gyuláné Eszti néni emlékére alapított Zenei Nevelésért díjat. Az évente odaítélt elismeréssel az alapítvány azokat a zenepedagógusokat jutalmazza, akik munkájukkal jelentősen hozzájárultak a zene megszerettetéséhez és magas szintű oktatásához Székesfehérváron. Borbás Károly tanár úr ének-zenét tanít iskolánk gimnáziumi osztályaiban. Alapítója és karnagya a középiskolás tanulókból álló, 20 éve működő Pausa kamarakórusnak, mely számos díjat és elismerést szerzett hazai és külföldi kórusversenyeken, fesztiválokon. A tanár úr nem csak Székesfehérváron, hanem Várpalotán is tanít és kórust vezet. Kneifel György intézményünk művészeti iskolai tagozatának népzene tanáraként hosszú évek óta tanítja a diákokat népi hegedűre. A Tilinkó zenekar tagjaként a város zenei, művészeti rendezvényének aktív szervezője és résztvevője. Pedagógiai munkáját dicséri, hogy számos népzenész tanítványa vallja mesterének. A diákok és a pedagógus kollégák szeretettel gratulálnak az iskola kitüntetett tanárainak.
 

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.