A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Iskolánk két tanárát tüntették ki a Zenei nevelésért díjjal

A május 18-án megrendezett emlékhangverseny keretében a Zenei Nevelésért Alapítvány iskolánk két pedagógusának, Borbás Károlynak és Kneifel Györgynek adta át a Mihályi Gyuláné Eszti néni emlékére alapított Zenei Nevelésért díjat. Az évente odaítélt elismeréssel az alapítvány azokat a zenepedagógusokat jutalmazza, akik munkájukkal jelentősen hozzájárultak a zene megszerettetéséhez és magas szintű oktatásához Székesfehérváron. Borbás Károly tanár úr ének-zenét tanít iskolánk gimnáziumi osztályaiban. Alapítója és karnagya a középiskolás tanulókból álló, 20 éve működő Pausa kamarakórusnak, mely számos díjat és elismerést szerzett hazai és külföldi kórusversenyeken, fesztiválokon. A tanár úr nem csak Székesfehérváron, hanem Várpalotán is tanít és kórust vezet. Kneifel György intézményünk művészeti iskolai tagozatának népzene tanáraként hosszú évek óta tanítja a diákokat népi hegedűre. A Tilinkó zenekar tagjaként a város zenei, művészeti rendezvényének aktív szervezője és résztvevője. Pedagógiai munkáját dicséri, hogy számos népzenész tanítványa vallja mesterének. A diákok és a pedagógus kollégák szeretettel gratulálnak az iskola kitüntetett tanárainak.