Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Májusi éremeső

Április végén testnevelőink ünnepélyesen megnyitották a Májusi éremeső elnevezésű, egész hónapban zajló programot. Először a tornateremben tartott nagy sikerű ritmikussportgimnasztika-bemutatót az 1.é, 2.é és 5.é osztályos lányokból alakult csapat, majd meghirdettük házi bajnokságunkat. Szeretettel várjuk a mozogni és játszani szerető gyerekeket számos sportágban az atlétikától kezdve a labdarúgáson át a tollaslabdázásig. Sok sikert, szép eredményeket kívánunk valamennyi résztvevőnek. Gratulálunk továbbá Rosta Dániel 9.osztályos tanulónak, aki az úszás diákolimpia megyei fordulóján III. helyezést ért el.

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.