A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Májusi éremeső

Április végén testnevelőink ünnepélyesen megnyitották a Májusi éremeső elnevezésű, egész hónapban zajló programot. Először a tornateremben tartott nagy sikerű ritmikussportgimnasztika-bemutatót az 1.é, 2.é és 5.é osztályos lányokból alakult csapat, majd meghirdettük házi bajnokságunkat. Szeretettel várjuk a mozogni és játszani szerető gyerekeket számos sportágban az atlétikától kezdve a labdarúgáson át a tollaslabdázásig. Sok sikert, szép eredményeket kívánunk valamennyi résztvevőnek. Gratulálunk továbbá Rosta Dániel 9.osztályos tanulónak, aki az úszás diákolimpia megyei fordulóján III. helyezést ért el.