Események

Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Karácsonyi hangverseny:
december 18. 18 óra, Szent Imre templom
Projektnap:
december 19. 
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Májusi éremeső

Április végén testnevelőink ünnepélyesen megnyitották a Májusi éremeső elnevezésű, egész hónapban zajló programot. Először a tornateremben tartott nagy sikerű ritmikussportgimnasztika-bemutatót az 1.é, 2.é és 5.é osztályos lányokból alakult csapat, majd meghirdettük házi bajnokságunkat. Szeretettel várjuk a mozogni és játszani szerető gyerekeket számos sportágban az atlétikától kezdve a labdarúgáson át a tollaslabdázásig. Sok sikert, szép eredményeket kívánunk valamennyi résztvevőnek. Gratulálunk továbbá Rosta Dániel 9.osztályos tanulónak, aki az úszás diákolimpia megyei fordulóján III. helyezést ért el.

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.