A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Májusi éremeső

Április végén testnevelőink ünnepélyesen megnyitották a Májusi éremeső elnevezésű, egész hónapban zajló programot. Először a tornateremben tartott nagy sikerű ritmikussportgimnasztika-bemutatót az 1.é, 2.é és 5.é osztályos lányokból alakult csapat, majd meghirdettük házi bajnokságunkat. Szeretettel várjuk a mozogni és játszani szerető gyerekeket számos sportágban az atlétikától kezdve a labdarúgáson át a tollaslabdázásig. Sok sikert, szép eredményeket kívánunk valamennyi résztvevőnek. Gratulálunk továbbá Rosta Dániel 9.osztályos tanulónak, aki az úszás diákolimpia megyei fordulóján III. helyezést ért el.