Események

Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 10-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Májusi éremeső

Április végén testnevelőink ünnepélyesen megnyitották a Májusi éremeső elnevezésű, egész hónapban zajló programot. Először a tornateremben tartott nagy sikerű ritmikussportgimnasztika-bemutatót az 1.é, 2.é és 5.é osztályos lányokból alakult csapat, majd meghirdettük házi bajnokságunkat. Szeretettel várjuk a mozogni és játszani szerető gyerekeket számos sportágban az atlétikától kezdve a labdarúgáson át a tollaslabdázásig. Sok sikert, szép eredményeket kívánunk valamennyi résztvevőnek. Gratulálunk továbbá Rosta Dániel 9.osztályos tanulónak, aki az úszás diákolimpia megyei fordulóján III. helyezést ért el.

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.